PONUKA
a

logo_header

Slovak English German Hungarian
Zoznam realít
Hviezdoslavovo námestie, Bratislava - Staré mesto, Bratislavský, Slovakia
Cena: 8.789,00€
Číslo nehnuteľnosti:
4
Typ nehnuteľnosti:
budova
Kategória nehnuteľností:
Kancelárske priestory
Popis nehnuteľnosti:

Historická budova kompletne zrekonštruovaná s parkovaním, BA I - Staré mesto, Hviezdoslavovo námestie

OPIS PRIESTORU: ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v lukratívnej časti Bratislava I - Staré Mesto na Hviezdoslavovom námestí.

Nachádzajú sa v historickej kompletne zrekonštruovanej administratívno - prevádzkovej budove bez výťahu, ktorá má štyri nadzemné a jedno podzemné podlažie.

Celková úžitková plocha je 589,36 m2. Prízemie s rozlohou 116,18 m2 tvorí reprezentatívna vstupná hala s recepciou, dve kancelárie, rokovacia miestnosť a átrium.

V suteréne objektu s rozlohou 116,02 m2 je k dispozícií priestranná rokovacia miestnosť (47,6 m2) vybavená audio a video technikou na prezentácie,vinotéka, skladové priestory a sociálne zázemie.V budove je možný prenájom aj jednotlivých podlaží samostatne. Dominantné drevené schody vedú až do podkrovia budovy na tretie poschodie. Jednotlivé podlažia majú od 117 m2 do120 m2. Každé je vybavené kuchyňou a sociálnými zariadeniami.Každé podlažie má samostatný alarm pripojený na políciu. K dispozícií sú štyri parkovacie státia. Možnosť prenajatia garážových státi v hoteli Carlton alebo VinciPark. Priestory sú vhodné cca pre 33 ľudí.

K cene nájmu 8.789,53 € (bez DPH) sa platia mesačne energie. Depozit je vo výške 3 mesačného nájmu. Nájomca neplatí poplatok realinej kancelárii.

STAV PRIESTORU: Posledná rekonštrukcia budovy bola v roku 2009. Vymenená bola strecha a drevené okná. V priestoroch sú zrekonštruované podlahy, toalety a kúpeľne.

Priestory sú čiastočne zariadené a klimatizované. Kuchyne kompletne vybavené spotrebičmi. Na podlahách sú drevené parkety, na 2.poschodi a podkroví je na parketách položená kobercový koberec. Sociálne zariadenia a kuchynka dlažba. Priestory sú chránené alarmom. K dispozícií internetové pripojenie wireless.

 

LOKALITA: Lukratívna lokalita historického starého mesta spĺňa všetky požiadavky domácich a zahraničných firiem. V blízkosti významné inštitúcie, banky, hotely, ambasády.

Majcichovská, Opoj, Opoj, Trnavský kraj, Slovakia
Cena: 250.000,00€
Číslo nehnuteľnosti:
6
Typ nehnuteľnosti:
rodinný dom
Kategória nehnuteľností:
Rodinné domy
Popis nehnuteľnosti:
Ponúkame novostavbu rodinného domu v obci Opoj (7 km od Trnavy) v novo-vystavanej časti obce. Dom sa nachádza medzi novými rodinnými domami, k domu je záhrada o veľkosti 700 m2 s fontánou a jazierkom. Pri dome sa nachádza taktiež novopostavená letná kuchyňa s hospodárskym domom. K domu je prístrešok na 2 autá.

Celková úžitková plocha 130,00 m2
Plocha obytnej časti 100,00 m2
Stav novostavba
Kvalitatívny štandard nadštandardné materiály/atyp
Rok výstavby 2011
Rok kolaudácie 2013_2015
Výmera pozemku celkom 700,00 m2
Krb Áno
 
Tomášikova ul.
Cena: 202,00€
Číslo nehnuteľnosti:
5
Typ nehnuteľnosti:
prevadzkovo-skladove priestory
Kategória nehnuteľností:
Kancelárske priestory
Veľkosť šarže:
20
Popis nehnuteľnosti:
Ponúkame na prenájom kancelárske a skladové priestory v administratívno-prevádzkovom objekte ÚSVIT na Tomášikovej ulici č. 26 v Bratislave.

Do budovy je nonstop prístup 24 hodín každý deň.

V budove sa nachádza jedáleň s kuchyňou, ručná autoumývarka, autoservis, masážne a relaxačné salóny a iné služby

Prenájom zasadačky
V rámci budovy je možné prenajať si zasadací priestor pre 12 ľudí.
Prenájom parkovacích miest
Možnosť prenajať si parkovacie miesto na vyhradenom parkovisku, ktoré sa nachádza vedľa administratívno-prevádzkovej budovy ÚSVIT za cenu 25,00 EUR / mesiac bez DPH.
V PRÍPADE ZÁUJMU VOLAJTE - 0907  949 911