PONUKA
BP SLOVAK INVESTMENT CONSULTING s.r.o.
a

logo_header

Slovak English German Hungarian

Hviezdoslavovo námestie, Bratislava - Staré mesto, Bratislavský, Slovakia

Cena: 8.789,00€
Zobrazenie podrobností
Fotografie
Žiadosť o informácie
Mapa
Číslo nehnuteľnosti: 4
Cena: 8.789,00€
Typ nehnuteľnosti: budova
Kategória nehnuteľností: Kancelárske priestory
Popis nehnuteľnosti:

Historická budova kompletne zrekonštruovaná s parkovaním, BA I - Staré mesto, Hviezdoslavovo námestie

OPIS PRIESTORU: ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v lukratívnej časti Bratislava I - Staré Mesto na Hviezdoslavovom námestí.

Nachádzajú sa v historickej kompletne zrekonštruovanej administratívno - prevádzkovej budove bez výťahu, ktorá má štyri nadzemné a jedno podzemné podlažie.

Celková úžitková plocha je 589,36 m2. Prízemie s rozlohou 116,18 m2 tvorí reprezentatívna vstupná hala s recepciou, dve kancelárie, rokovacia miestnosť a átrium.

V suteréne objektu s rozlohou 116,02 m2 je k dispozícií priestranná rokovacia miestnosť (47,6 m2) vybavená audio a video technikou na prezentácie,vinotéka, skladové priestory a sociálne zázemie.V budove je možný prenájom aj jednotlivých podlaží samostatne. Dominantné drevené schody vedú až do podkrovia budovy na tretie poschodie. Jednotlivé podlažia majú od 117 m2 do120 m2. Každé je vybavené kuchyňou a sociálnými zariadeniami.Každé podlažie má samostatný alarm pripojený na políciu. K dispozícií sú štyri parkovacie státia. Možnosť prenajatia garážových státi v hoteli Carlton alebo VinciPark. Priestory sú vhodné cca pre 33 ľudí.

K cene nájmu 8.789,53 € (bez DPH) sa platia mesačne energie. Depozit je vo výške 3 mesačného nájmu. Nájomca neplatí poplatok realinej kancelárii.

STAV PRIESTORU: Posledná rekonštrukcia budovy bola v roku 2009. Vymenená bola strecha a drevené okná. V priestoroch sú zrekonštruované podlahy, toalety a kúpeľne.

Priestory sú čiastočne zariadené a klimatizované. Kuchyne kompletne vybavené spotrebičmi. Na podlahách sú drevené parkety, na 2.poschodi a podkroví je na parketách položená kobercový koberec. Sociálne zariadenia a kuchynka dlažba. Priestory sú chránené alarmom. K dispozícií internetové pripojenie wireless.

 

LOKALITA: Lukratívna lokalita historického starého mesta spĺňa všetky požiadavky domácich a zahraničných firiem. V blízkosti významné inštitúcie, banky, hotely, ambasády.

Informovať o tejto vlastnosti
vaše meno:
Váš e-mail:
CAPTCHA:

Správu
V PRÍPADE ZÁUJMU VOLAJTE - 0907  949 911